خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
چین Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD گواهینامه ها
چین Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD گواهینامه ها
We have some compliments for your products: The goods is eye-catching Label is very clear Your production is fast and on schedule You are enthus

—— Ms. Yen Purchasing Executive

I would like to tell you that I have already begun to distribute the catalog on the Egyptian companies to transfer electricity and all the companies

—— Mr. Mostafa Abolila

ما در گذشته از شما خرید کرده ایم و از کیفیت و خدمات شما بسیار راضی هستیم.

—— آقای فام وان هادی - مدیر

چت IM آنلاین در حال حاضر

Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD
<-Video Images->

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : بویو
تعداد کارمندان : 150~200
فروش سالانه : 15000000-20000000
سال تاسیس : 1997
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گارانتی خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش بخش مهمی از کار بازاریابی و فروش ما است. کیفیت خدمات ارائه شده نه تنها در اعتبار شرکت تأثیر می گذارد بلکه از نزدیک با عملکرد ایمن تجهیزات ارتباط دارد. به منظور حفظ اعتبار خوب BOYU ، ما به طور جدی مقررات مربوط ملی را پیرامون قانون کیفیت محصول و محصولات رعایت خواهیم کرد و محصولات با کیفیت بالا را با اصل پذیرش مهمان نوازی ، خدمات مشتاقانه ، پاسخ سریع و حل سریع ارائه می دهیم. ما با وجدان کارهای خدمات پس از فروش را به صورت کامل انجام خواهیم داد و به شرح زیر به مشتریان خود تعهد خواهیم کرد:

دوره های آموزشی بهترین عملکرد را از دستگاه های Boyu دریافت کنید

Boyu یک "تولید کننده ساده" نیست - Boyu بهترین شریک زندگی شما است! گروه حرفه ای ما می تواند با برگزاری دوره های فنی به مشتریان حداکثر یک ماه زمان تخصص خود را ارائه دهد و اقامت را فراهم کند. از عملیات تا تعمیر و نگهداری ، دوره های آموزش فنی Boyu نیز با توجه به سطح دانش مختلف و اینکه مشتری به چه هدفی می خواهد برسد ، سفارشی می شوند.

پشتیبانی مشتری مشتری اولویت اول ما است

شخص مخاطب ما برای اطمینان از رضایت مشتریان و بدون هیچ گونه تعهدی از طرف شما بهترین تلاش را برای مقابله با مشکلاتی که مشتریان با آن روبرو هستیم ، می کند. یک دوره معرفی برای کلیه مشتریانی که دستگاه های Boyu را خریداری می کنند ، برنامه ریزی شده است ، ما از طریق تلفن یا پست پشتیبانی فنی رایگان ارائه می دهیم. همچنین مشتریان ما می توانند فیلم های مربوط به عملیات و نگهداری را از وب سایت ما بارگیری کنند.

  1. ما برخی از قطعات به راحتی آسیب دیده تجهیزات را برای اطمینان از عملکرد طبیعی فراهم خواهیم کرد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشكل كیفیت مانند طراحی ، ساخت ، كاركرد یا رویه در دوره تضمین ، BOYU مسئولیت كامل را بر عهده خواهد گرفت و تمام خسارات اقتصادی متحمل شده را تحمل خواهد كرد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل کیفیت دیگر در دوره تضمین ، BOYU پس از دریافت اخطار خریدار در 24 ساعت ، خدمات ویدئویی آنلاین را ارائه می دهد.
  4. اگر مشکلی با کیفیت بزرگ خارج از دوره ضمانت رخ دهد ، BOYU پس از دریافت اخطار خریدار در 48 ساعت ، خدمات ویدیویی آنلاین را نیز ارائه می دهد.
  5. BOYU با داشتن مواد و قطعات یدکی مورد استفاده در کار سیستم ، نگهداری تجهیزات و تضمین درب پیک 7 روزه از طریق درب ، قیمت مطلوب را برای خریدار فراهم می کند.
اطلاعات تماس
Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

تماس با شخص: Mr. Green Lu

تلفن: +86 18036062799

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)