خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
کیفیت خوب تجهیزات خطوط هوایی سربار برای فروش
کیفیت خوب تجهیزات خطوط هوایی سربار برای فروش
We have some compliments for your products: The goods is eye-catching Label is very clear Your production is fast and on schedule You are enthus

—— Ms. Yen Purchasing Executive

I would like to tell you that I have already begun to distribute the catalog on the Egyptian companies to transfer electricity and all the companies

—— Mr. Mostafa Abolila

We will try very hard to build the market for your products in Australia.

—— Mr. Simon Lush

چت IM آنلاین در حال حاضر

Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

1 2 3 4 5
Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD
Workshop1 Workshop2 Workshop3 Workshop4

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : بویو
تعداد کارمندان : 150~200
فروش سالانه : 15000000-20000000
سال تاسیس : 1997
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گارانتی خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش بخش مهمی از بازاریابی و فروش ما است. کیفیت خدمات ارائه شده نه تنها بر اعتبار شرکت تأثیر می گذارد، بلکه همچنین به راحتی با استفاده از ایمن بودن تجهیزات مرتبط است. برای حفظ شهرت خوب BOYU، ما به شدت قوانین ملی مربوطه در مورد قانون کیفیت محصول و ارائه محصولات با کیفیت بالا با اصل پذیرایی مهمان نواز، خدمات مشتاق، واکنش سریع و قطع سریع می باشد. ما به صورت داوطلبانه خدمات پس از فروش را در مقیاس کامل اجرا خواهیم کرد و تعهد به مشتریانمان را به شرح زیر انجام خواهیم داد:

دوره های آموزشی بهترین عملکرد را از ماشین های Boyu دریافت کنید

Boyu یک "سازنده ساده نیست" - Boyu بهترین دوست شما است! گروه حرفه ای ما می توانند تخصص خود را با برگزاری دوره های فنی برای همه مشتریان حداکثر یک ماه و ارائه مسکن. از عملیات به تعمیر و نگهداری، دوره های فنی فنی Boyu نیز با توجه به سطوح مختلف دانش و به چه هدف از مشتری می شود سفارشی.

پشتیبانی مشتری مشتری اولویت ما است

شخص تماس با ما برای رسیدگی به مشکلات مشتریان خود، به منظور اطمینان از رضایت مشتریان و بدون تعهد از طرف شما، بهترین کار را انجام می دهد. یک دوره معرفی برای همه مشتریانی که دستگاه های Boyu را خریداری می کنند برنامه ریزی شده است، ما از طریق تلفن یا ایمیل از پشتیبانی فنی رایگان استفاده می کنیم. همچنین مشتریان ما می توانند ویدیوهای عملیاتی و نگهداری از وب سایت ما را دانلود کنند.

  1. ما برخی از قطعات به راحتی آسیب دیده از تجهیزات را برای اطمینان از عملکرد طبیعی فراهم می کند.
  2. اگر هر گونه مشکلات کیفیت مانند طراحی، تولید، عملکرد یا روش در طول دوره تضمین رخ دهد، BOYU باید مسئولیت کامل و تحمل زیان های اقتصادی را داشته باشد.
  3. اگر در طول دوره تضمين مشكلات كيفيت ديگري اتفاق بيفتد، BOYU بعد از 24 ساعت متوالي اطلاعيه خريدار را ارائه خواهد كرد.
  4. در صورت بروز هر گونه مشکل کیفیتی بزرگ از دوره تضمین، BOYU پس از دریافت اطلاع از خریدار در 48 ساعت نیز خدمات ویدئویی آنلاین ارائه می دهد.
  5. BOYU یک قیمت مطلوب برای خریدار را با مواد و قطعات یدکی مورد استفاده در سیستم، تعمیر و نگهداری تجهیزات، و تضمین 7 روزه پیک درب را در اختیار خریدار قرار می دهد.
اطلاعات تماس
Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

تماس با شخص: Mr. Green Lu

تلفن: +86 18036062799

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)